płyny do prania

płyny do prania

Jeśli lubisz mieć czyste ubrania, które po praniu wyglądają i pachną jak nowe, wybierz odpowiedni płyn do prania. Płyny i żele do prania doskonale się rozpuszczają, dzięki czemu łagodnie czyszczą i delikatnie wnikają we włókna tkanin. 

Jest wiele płynów do prania, dlatego tym bardziej ważne jest, aby wybrać taki preparat, jaki będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Cenisz inicjatywy i produkty przyjazne dla środowiska? Wybierz ekologiczny płyn do prania. Jesteś świeżo upieczonym rodzicem? Zastosuj płyn do prania dla niemowląt. Jeśli szukasz sprawdzonych środków do prania - polecamy Ci płyny marki CleanGang. Czystość i świeżość są na tyle ważne, aby zadbali o nie specjaliści, którzy wiedzą, czego oczekujesz i potrzebujesz. 

Czy płyn do prania i płukania to to samo?

To dobre pytanie, ponieważ te dwa rodzaje preparatów często są ze sobą mylone. Płyny do płukania (nazywane też płynami do zmiękczania tkanin) nie służą do prania. Ich celem jest zmiękczanie tkanin oraz nadanie im przyjemnego zapachu. Dzięki ich działaniu nasze ubrania są przyjemne w dotyku i nie elektryzują się. Płynów do zmiękczania tkanin używamy do ostatniego płukania. Warto dodać, że nie należy w takich płynach płukać bielizny (może stracić elastyczność), ani białych rzeczy (mogą zżółknąć).

Z kolei płyny do prania mają tę samą funkcję, co inne środki do prania. Ich zadaniem jest przede wszystkim usuwanie zabrudzeń i plam, a więc dbanie o czystość Twoich ubrań. Dostępne na rynku proszki do prania przeznaczone są zarówno do prania białego jak i kolorów. Podobnie jest z płynami - w naszym sklepie znajdziesz płyny do prania kolorowego, płyny do prania białego, płyny do prania czarnego i specyficznych tkanin: koszul, jeansu, wełny czy ubranek dla dzieci, a także płyny ekologiczne. Możesz więc wybrać preparat, który najlepiej odpowiada twoim potrzebom.

Warto tutaj wspomnieć, że oferta środków do prania cały czas się poszerza, a jedną z coraz bardziej popularnych alternatyw dla proszków i płynów są kapsułki do prania. 

Gdzie wlewać płyn do prania?

Płyn do prania wlewamy do głównej szuflady pralki czyli tam, gdzie zwyczajowo wsypujemy proszek. Warto na to zwrócić uwagę, ponieważ prawidłowa aplikacja preparatów potrafi przesądzić o skuteczności prania i czystości ubrań.

Jeśli na swojej pralce widzisz symbol kwiatka - jest to miejsce, do którego wlewamy z kolei płyn do płukania (zmiękczania tkanin). Na szczęście coraz większa liczba producentów ujednolica symbole stosowane na pralkach. 

Jeśli na Twojej pralce znajdują się symbole, których nie rozumiesz i w efekcie nie wiesz, gdzie zaaplikować płyn do prania - najlepiej będzie, jeśli skontaktujesz się z producentem. 

Co wyróżnia produkty marki CleanGang?

Prawdą jest, że niemieckie płyny do prania cieszą się wśród swoich użytkowników niesłabnącym uznaniem. Dobrym tego przykładem są produkty marki CleanGang, które mają już bardzo liczne grono swoich entuzjastów. Z czego to wynika? Przyczyn jest wiele, ale zatrzymajmy się na kilku kluczowych cechach:

  • szeroka oferta - marka CleanGang dba o to, aby każdy użytkownik mógł znaleźć w ofercie najbardziej dla siebie optymalny produkt. Dlatego oferta jest szeroka i cały czas się rozwija. Nasze produkty są dosłownie szyte na miarę Twoich potrzeb
  • jakość i wydajność - jako niemiecka marka CleanGang tworzy produkty, które łączą najwyższą jakość z wydajnością. Czy nie takiego właśnie połączenia oczekujesz?
  • estetyka i praktyczność - niezwykle ważne jest dla nas to, aby troska o dom była dla Ciebie prosta, przyjemna i wygodna. Dlatego dbamy o to, aby nasze produkty były praktyczne i aby wyglądały nowocześnie i estetycznie. 

Podsumowując - z radością zatroszczymy się o Twoje ubrania, ponieważ jest to nasza specjalność i pasja. Wypróbuj i zobacz, że nasze produkty zostały stworzone tak, aby stać się przyjaciółmi Twojego domu. 

 

czytaj więcej...