Pożegnaj bałagan – zamów sprzątanie okazjonalne

Pożegnaj bałagan – zamów sprzątanie okazjonalne

Pożegnaj bałagan – zamów sprzątanie okazjonalne

Bałagan w domu spędza Ci sen z powiek? Masz wrażenie, że tracisz czas na sprzątanie, którego nie lubisz? Marzysz o czystym i uporządkowanym mieszkaniu bez wysiłku? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – sprzątanie okazjonalne!

Zapomnij o stresie związanym ze sprzątaniem i ciesz się wolnym czasem! Profesjonalna ekipa zadba o każdy zakamarek Twojego domu przy użyciu skutecznych środków czystości – od kuchni po sypialnię, gwarantując nieskazitelną czystość na najwyższym poziomie.

Czym jest sprzątanie okazjonalne i dlaczego warto z niego skorzystać?

Sprzątanie okazjonalne to usługa ratująca w sytuacjach, kiedy potrzebujesz błyskawicznej i gruntownej czystości w swoim domu lub mieszkaniu. Nie wymaga podpisywania długoterminowych umów ani regularnych wizyt ekipy sprzątającej. To idealne rozwiązanie przed ważnymi wydarzeniami, po przeprowadzkach albo po prostu wtedy, gdy brakuje Ci czasu lub sił na samodzielne sprzątanie.

Sprzątanie okazjonalne to idealne rozwiązanie po imprezach i świętach rodzinnych.

Kiedy przyda Ci się sprzątanie okazjonalne?

 • Przed świętami – Święta to sezon radości i spotkań z bliskimi, a nie czas na uciążliwe sprzątanie. Zamów usługę sprzątania okazjonalnego i ciesz się wolnymi dniami bez stresu.
 • Po imprezie – Przyjęcie w domu to gwarancja bałaganu. Zamiast tracić czas na sprzątanie po imprezie, skorzystaj z pomocy firmy sprzątającej i oddaj się relaksowi.
 • Przed wynajmem mieszkania – Jeśli chcesz wynająć mieszkanie lub wprowadzasz się do nowego lokum, koniecznie zadbaj o jego czystość. Sprzątanie okazjonalne to doskonały sposób na pozbycie się brudu i kurzu, które zostawili poprzedni najemcy.
 • Przed sprzedażą nieruchomości – Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Czyste i zadbane mieszkanie z pewnością zrobi lepsze wrażenie na potencjalnych kupcach i zwiększy jego atrakcyjność.

Gdzie szukać najlepszej firmy sprzątającej?

Jeżeli poszukujesz sprawdzonej firmy oferującej sprzątanie okazjonalne, warto zwrócić uwagę na stepapp. To platforma, która umożliwia szybkie i wygodne zamawianie usług sprzątania przez internet lub aplikację mobilną. stepapp ma własne, doświadczone ekipy sprzątające, które zapewniają profesjonalne podejście. Co więcej, świadczą usługi sprzątania dopasowane do Twoich potrzeb – Ty musisz jedynie określić, co wymaga ich uwagi i umówić dogodny dla Ciebie termin wizyty.

Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji lub na stronie internetowej, aby zarezerwować termin.

Dlaczego warto wybrać stepapp do sprzątania okazjonalnego?

 • Szybkie i wygodne zamawianie: Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji lub na stronie internetowej, aby zarezerwować termin sprzątania i dostosować usługę do swoich potrzeb.
 • Szeroki zakres usług: W stepapp zamówisz sprzątanie wszystkich pomieszczeń w domu, w tym kuchni, łazienki, sypialni, salonu i korytarzy.
 • Możliwość wyboru środków czystości: Możesz zapewnić własne środki czystości lub skorzystać z usługi sprzątania przy użyciu profesjonalnych akcesoriów i środków czystości.
 • Na stronie internetowej stepapp znajdziesz kalkulator cen, który pozwoli Ci oszacować koszt sprzątania okazjonalnego Twojego mieszkania.

Jak zamówić sprzątanie w stepapp?

Zamawianie sprzątania w stepapp jest proste i intuicyjne. Wystarczy wejść na stronę internetową lub skorzystać z aplikacji, aby zarezerwować termin i dostosować usługę do swoich potrzeb. Podczas składania sam decydujesz, jakie środki czystości mają być wykorzystane przy realizacji. Do wyboru masz:

 • skorzystanie ze środków czystości, które zapewnisz ekipie sprzątającej we własnym zakresie (bez opłat),
 • wykorzystanie profesjonalnej chemii za dodatkową opłatą 11 zł,
 • sprzątanie ze środkami czystości od cleangang za dopłatą jedynie 4 zł.

Pamiętaj, aby niezależnie od wyboru wariantu ze środkami czystości zawsze, powinieneś zapewnić ekipie sprzątającej trzy rzeczy: mop, wiadro i odkurzacz.

Powinieneś zapewnić ekipie sprzątającej trzy rzeczy: mop, wiadro i odkurzacz.

stepapp i cleangang – sprzątanie bez wysiłku

Połączenie sił stepapp i cleangang to gwarancja kompleksowej usługi sprzątania na najwyższym poziomie. Profesjonalne ekipy sprzątające stepapp doprowadzą Twoje mieszkanie do idealnego porządku, a Ty zyskasz rabat na zakup środków czystości cleangang, które pomogą Ci utrzymać porządek na co dzień.

Łączymy siły

Po każdym sprzątaniu, pracownicy stepapp zostawiają ulotkę z kodem rabatowym, który uprawnia do 15% zniżki na zakupy na stronie cleangang.pl. To doskonała okazja, aby zaopatrzyć się w wysokiej jakości środki czystości, które ułatwią utrzymanie porządku w domu na co dzień. A jeśli ponownie zamówisz sprzątanie okazjonalne od stepapp, sprawa wykorzystania środków czystości będzie rozwiązana. Nic nie będziesz musiał dopłacać, bo ze zniżką zaopatrzysz się we wszystko, co do perfekcyjnie posprzątanego domu potrzebne!

Zamów sprzątanie okazjonalne w stepapp i przekonaj się, jak łatwo i przyjemnie można pozbyć się bałaganu i cieszyć się czystym domem!