perfumy do prania

perfumy do prania

Chcesz cieszyć się długotrwałym i świeżym zapachem swoich ubrań po każdym praniu? Poznaj perfumy do prania niemieckiej marki CleanGang. To prosty i skuteczny sposób na to, by każdego dnia cieszyć się zapachem swoich tkanin. Perfumy do prania wnikają głęboko we włókna materiałów, dając im nowy zastrzyk świeżości. Teraz za każdym razem, kiedy otwierasz swoją szafę, możesz rozkoszować się świeżym aromatem.

Perfumy do prania - jak używać?

Perfumy do prania działają w niezwykle prosty sposób. Podczas każdego cyklu prania uwalniają substancje zapachowe, które wnikają głęboko we włókna tekstyliów. Jak stosować perfumy do prania? Ich aplikacja jest niezwykle prosta i intuicyjna. Po tym jak dodasz proszek do prania czy tabletki do prania - wystarczy dodać perfumy do prania bezpośrednio do bębna pralki. Ile? To zależy tylko od Ciebie. Perfumy są niezwykle elastyczne w dozowaniu. W łatwy sposób możesz więc nadawać swoim ubraniom taką intensywność zapachu, jakiej sobie życzysz. 

Perfumy do prania - dostępne zapachy

Ubrania, które nosisz na sobie zasługują na to, aby mieć swoje własne perfumy. W ofercie CleanGang znajdziesz kilka fantastycznych aromatów. Polecamy Ci wypróbować, a raczej poczuć każdy z nich. W ten sposób najlepiej wybierzesz swoje ulubione perfumy do prania. A jest z czego wybierać:

Dear Pearl Sweet Spring to perfumy do prania, które łączą subtelne nuty cedru, bursztynu i drewna ze świeżą aurą brzoskwini i kwiatu pomarańczy. Zatop się w świeżo wypranych tkaninach i poczuj kwiatowy zapach fiołków i róż. Wykryjesz też w nich nuty gruszki i jabłka. Brzmi kusząco?

Dear Pearl Floral Nectar to kwitnąca, letnia łąka w Twoim domu. Te perfumy łączą w sobie subtelne nuty piżma, bursztynu i drewna ze słodką aurą brzoskwini i kwiatu pomarańczy. Poczujesz kwiatowy zapach konwalii i geranium, wzbogacony nutami lawendy, gruszki i jabłka. Prawdziwa harmonia aromatów.

Czas na Dear Pearl Classy Bliss. Dzięki nim Twoje ubrania przenikną subtelne nuty kwiatu pomarańczy, bursztynu i drewna z owocową aurą ananasa i geranium. Poczujesz kwiatowy zapach konwalii i białych kwiatów z soczystą nutą zielonego jabłka.

Perfumy do prania niemieckiej marki CleanGang są również dostępne w formie kapsułek zapachowych. Wystarczy dodać kapsułkę do prania i cieszyć się długotrwałym zapachem, który utrzymuje się nawet do 6 tygodni!

Perfumy do prania to nowy wymiar zapachu Twoich ubrań. Dzięki szerokiej gamie aromatów, możesz tworzyć własne, unikalne kompozycje zapachowe. Teraz możesz cieszyć się życiem jeszcze pełniej! 

 

czytaj więcej...