perfumy do prania kapsułki, 15 sztuk
Product Image 0

Springperfumy do prania kapsułki, 15 sztuk

Perfumy w kapsułkach zapewniają dodatkową świeżość i luksusowy zapach ubrań.

26,99 zł
(Cena za
szt
1,80 zł
)
GRATIS Bath Pow, środek do łazienki na trudne zabrudzenia i kamień, o wartości 19,99 zł przy zamówieniach za min. 150 zł (po rabatach) do końca maja.
  • 30 dni na darmowy zwrot

  • darmowa dostawa od 150 zł

  • gwaranacja satysfakcji

A real gem among fragrances

  • olejki zapachowe wnikają we włókna i nadają im długotrwałego zapachu świeżości
  • elegancki zapach z nutą gruszki, piwonii i białych kwiatów
  • praktyczne dozowanie
  • skuteczne w temperaturach prania od 30 do 60°C
  • wystarczy wrzucić kapsułkę do pustego bębna z praniem

Slide 1
Slide 2
Slide 3
specyfikacja

Włóż kapsułkę zapachową do pustego bębna pralki, następnie umieść pranie. Dodaj detergent. Nie stosuj do krótkich programów. Pamiętaj, aby napoczęte opakowanie szczelnie zamykać po każdym użyciu. Nie dotykaj kapsułek mokrymi rękami. Produkt nie jest przeznaczony do użycia w suszarce.

SKU: DE_1508

Zawiera 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on, 1-(2,6,6-trimetylo-3-cyklohekseno-1-ylo)-2-buten-1- on, 2- (4-tert-butylobenzylo)propionaldehyd, Lysmeral technisch, 3-metylo-4-(2,6,6-trimetylo-2-cykloheksen-1-ylo)-3-buten-2-on, 3- p-kumenylo-2-metylopropionaldehyd, Cyneol, Dimetylocykloheks-3-en-1-karboaldehyd, Kumaryna, Octan 4-tert-butylocykloheksylu, Octan geranylu, Salicylan heksylu.

instrukcja bezpieczeństwa

UWAGA

Uwaga: zawiera: 3,7-dimetyloctan-3-ol, Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Może powodować reakcję alergiczną skóry. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Unikać uwolnienia do środowiska. Stosować rękawice ochronne. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawartość/pojemnik usuwać do zbiorników do segregacji odpadów obecnych w swojej gminie. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, poza zasięgiem dzieci.