zapach do samochodu Black Fury, 4 ml
Product Image 0
trustpilot stars
opinie: 2

MotoVenturezapach do samochodu Black Fury, 4 ml

Stylowy odświeżacz do zawieszania wewnątrz samochodu. Aromat dymny z mirrą i cedrem.

13,49 zł
(Cena za
L
3372,50 zł
)
GRATIS Bath Pow, środek do łazienki na trudne zabrudzenia i kamień, o wartości 19,99 zł przy zamówieniach za min. 150 zł (po rabatach) do końca maja.
  • 30 dni na darmowy zwrot

  • darmowa dostawa od 150 zł

  • gwaranacja satysfakcji

Poznaj moc zapachowej furii!

  • natychmiastowa świeżość i przyjemny zapach
  • aromatyczne połączenie nut dymnych z mirrą i białym cedrem
  • elegancka, szklana butelka wyposażona w drewniany korek
  • stopniowe i systematyczne uwalnianie aromatu
  • idealna dekoracja do Twojego auta
  • do zawieszania wewnątrz samochodu

Slide 1
Slide 2
Slide 3
specyfikacja

Odkręć drewnianą zakrętkę i usuń plastikową zatyczkę. Ponownie nakręć drewnianą zakrętkę i odwróć do góry dnem na 5 sekund do momentu, gdy drewniany korek nasiąknie niewielką ilością płynu. Powieś produkt w sposób nieprzeszkadzający podczas jazdy. Jeśli intensywność zapachu osłabnie, upewnij się, że korek jest prawidłowo zakręcony i ponownie odwrócić butelkę na 5 sekund. Trzymaj produkt pionowo, aby uniknąć wycieku. W przypadku wylania natychmiast wytrzyj suchą ściereczką. Unikaj bezpośredniego kontaktu produktu z powierzchniami znajdującymi się wewnątrz samochodu. Produkt może uszkadzać powierzchnie na skutek jego nieprawidłowego użytkowania.

SKU: 523

Zawiera: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one; Coumarin, (-)-pin-2(3)-ene, 2-(2,2,7,7-Tetramethyltricyclo[6.2.1.0((1,6)]Undec-5 and 4-en-5-yl)propan-1-ol, Decahydro heptamethyl indenofuran.

instrukcja bezpieczeństwa

Uwaga.

Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Może powodować reakcję alergiczną skóry. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed 
dziećmi. Unikać uwolnienia do środowiska.

W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ:Umyć dużą ilością wody.

Zawartość/pojemnik usuwać do zbiorników do segregacji odpadów obecnych w swojej gminie.

Unikaj bezpośredniego kontaktu produktu z powierzchniami znajdującymi się wewnątrz samochodu. Produkt może uszkadzać powierzchnie na skutek jego nieprawidłowego użytkowania.

Zawiera: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one; Coumarin, (-)-pin-2(3)-ene, 2-(2,2,7,7-Tetramethyltricyclo[6.2.1.0((1,6)]Undec-5 and 4-en-5-yl)propan-1-ol, Decahydro heptamethyl indenofuran.