📦 darmowa dostawa od 150 zł

promocje
czyszczenie
seria nature all
pranie
zmywanie
obuwie
autokosmetyka
zapachy
zestawy
nowości
zwroty i reklamacje

zwroty i reklamacje

Zwrot towaru

Prawo do odstąpienia od umowy

Przysługuje Ci ustawowe prawo do odstąpienia od umowy. Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. W tym celu poinformuj nas i tym mailowo lub telefonicznie w godzinach 9:00-17:00. Aby ułatwić zwrot prześlemy Ci opłaconą naklejkę adresową. Więcej w regulaminie

30-dniowa Gwarancja satysfakcji 

Twoje zadowolenie z zakupów jest dla nas najważniejsze. Właśnie dlatego dajemy Ci możliwość łatwego zwrotu przez 30 dni od dnia dostarczenia przesyłki. Jeśli produkt cleangang nie spełnił Twoich oczekiwań, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Otrzymasz formularz zwrotu i gotową etykietę dla kuriera. Na przesyłkę czekać będziemy 14 dni od momentu zgłoszenia zamiaru zwrotu towaru. Gdy tylko towar wróci do naszego magazynu – zwrócimy Ci pieniądze tą samą drogą, jaką przyjęliśmy płatność. Więcej w regulaminie Gwarancji satysfakcji.

Reklamacje

Jeśli zamówione produkty posiadały wady fizyczne, możesz w ciągu 2 lat od dnia dostawy zgłosić reklamację. Zrobisz to pisząc na adres [email protected] lub na piśmie na adres: Cleangang GmbH – Biuro Obsługi Klienta, ul. Garbary 67/1, 61-758 Poznań. Więcej w regulaminie.