chusteczki do prania

chusteczki do prania

Pranie i suszenie Twoich ubrań może być jeszcze prostsze i bardziej przyjemne, jeśli użyjesz chusteczek do prania. To wspaniały wynalazek. Proszki do prania, płyny do prania czy tabletki do prania mają dziś świetne uzupełnienie. Chusteczki do prania białego, chusteczki prania czarnego czy chusteczki do prania kolorów? W CleanGang każdy rodzaj Twoich ubrań znajdzie coś specjalnie dla siebie! - Chusteczki niemieckiej marki CleanGang będą dla środków piorących cudownym i niezastąpionym dodatkiem, który zrobi różnicę! Suszenie i pranie stanie się prostsze i wygodniejsze, niż kiedykolwiek wcześniej.

Jak działają chusteczki do prania?

Zastanawiasz się, jak działają chusteczki do tkanin? Jedne chronią ręczniki, pościel lub ubrania przed naładowaniem elektrostatycznym , które może wytwarzać  się podczas procesu suszenia, inne, dodane do pralki - zachowują żywe barwy kolorów Twoich ulubionych tkanin. Ułatwiają również prasowanie i skutecznie zapobiegają powstawaniu zagnieceń poprzez zmiękczanie materiałów. Dzięki specjalnej formule ściereczki nadają praniu atrakcyjną miękkość i świeżość. 

Wpadła Ci w ucho nazwa: “chusteczki do prania wyłapujące kolor” - i nie wiesz, co to znaczy? Już wyjaśniamy: działają one trochę jak magnes. Przyciągają i wyłapują cząsteczki barwników. Dzięki temu ubrania nie zmieniają koloru i nie barwią pozostałych ubrań.

Z czego są zrobione chusteczki do prania i jakie są ich rodzaje?

Chusteczki do prania są wykonane ze specjalnego tworzywa, które nie zostawia na ubraniach żadnych śladów ani nitek. Są to chłonne włókna pokryte aktywnym, kationowym składnikiem pochłaniającym barwniki. W ofercie CleanGang znajdziesz chusteczki dla każdego rodzaju Twoich tkanin - zarówno takie, które wkłada się do pralki, razem z praniem, jak i te, które są przeznaczone do suszarek. Chusteczki do prania zapewnią Ci niezwykłe doznania podczas noszenia Twoich ulubionych ubrań. Przekonaj się o tym na własnej skórze!

Chusteczki do suszarki

Miękkie chusteczki Dry Air - Flax Aura wyposażają Twoją suszarkę w skoncentrowaną moc kwiatów lnu. Twoje pranie jest szybko i delikatnie suszone i staje się cudownie miękkie. Jednocześnie zyskuje nieodparty świeży zapach. Dry Air Cotton Sense sprawią, że w Twojej suszarce zapanuje moc ciepłego, letniego słońca. Te chusteczki do prania nadadzą Twoim ubraniom świeży zapach przytulnej, miękkiej bawełny.

Chusteczki do pralki

Ściereczki Colour Ranger - White to z kolei niezawodna pomoc dla Twoich białych tkanin. Możesz już zapomnieć o przefarbowaniach czy cieniach na białych koszulach. Te chusteczki do prania intensyfikują jasność oraz ograniczają szarzenie i żółknięcie tkanin. Powitaj w swojej garderobie długotrwałą i promienną biel! Są one niezwykle proste w użyciu. Wystarczy wrzucić ściereczkę do bębna pralki wraz z praniem, tuż przed rozpoczęciem programu. 

Chcesz zachować żywe barwy swoich ubrań i skutecznie ochronić je przed zafarbowaniem i transferem barwników? Użyj chusteczek Colour Buster. Specjalnie opracowana powłoka ściereczek o strukturze włókien mikrofibry gwarantuje maksymalną absorpcję barwników. Nie musisz już sortować kolorów - Colour Buster ogarnie wszystkie, a Ty zaoszczędzisz swój cenny czas!

Ty też masz wiele ulubionych jeansowych ubrań? Zapewnij im najlepszą ochronę dzięki chusteczkom do prania Colour Ranger, dedykowanym tkaninom z jeansu. Dobrze wiemy, że pranie jeansowych ubrań jest szczególnie wymagające. Materiał potrafi szybko wyblaknąć, a tkanina zaczyna wtedy wyglądać na zużytą. Chusteczki do farbowania jeansów Colour Ranger nadadzą świeży wygląd ubraniom, dzięki zawartym w nich barwnikom tekstylnym. Colour Ranger oznacza łatwy sposób na przywrócenie kolorów i ochronę przed blaknięciem. Dodatkowo ściereczki te wygładzają włókna, czyniąc tkaninę jeszcze bardziej delikatną. Twoje Jeansowe ubrania są znów jak nowe! 

Chcesz profesjonalnie zadbać o swoją czarną garderobę? Wykorzystaj chusteczki Colour Ranger do tkanin czarnych. Colour Ranger wzmacnia czerń, pielęgnuje kolory i chroni je przed blaknięciem. Dodatkowo ściereczki wygładzają włókna i chronią je przed niepożądanymi zagnieceniami. Ściereczki nadają się również do stosowania w niskich temperaturach. Rozjaśnij swoje ubrania zamiast kupować nowe. Colour Ranger to oszczędność czasu, energii i pieniędzy!

Kiedy warto wykorzystać chusteczki do prania?

Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta.

  • lubisz i miękkie i świeże ubrania?
  • chcesz, aby Twoje tkaniny pachniały jak nigdy wcześniej?
  • chcesz szybko i delikatnie wysuszyć swoje ubrania?
  • chcesz pozbyć się zagnieceń i ułatwić sobie prasowanie?
  • chcesz w zimowe lub deszczowe dni mieć pranie tak miękkie i świeże, jakby było suszone przez wiosenne słońce?

Jeśli odnajdujesz się w choć jednej z opisanych sytuacji i choć raz Twoja odpowiedź była twierdząca - chusteczki do prania marki CleanGang są doskonałą propozycją dla Ciebie.

czytaj więcej...